Nápověda k soutěži

Dotazy k soutěži

Pročtěte si následující nápovědu. V případě dotazů a připomínek piště na email info@wobenzym.cz

Hlavní stránka

Hlavní stránka obsahuje následující části:

Kola a hesla

Každé číslo představuje jedno kolo soutěže a také jedno NEJ, které musíte odhalit. Každé NEJ představuje heslo do dalšího kola. Hesla hledáte postupně, nelze kola přeskakovat. Každý týden se otevírá nové kolo.

Získejte zlaťáky

Seznam úkolů, za jejichž splnění získáte zlaťáky. U některých úkolů za správnou odpověď získáte zlaťáky okamžitě. U jiných, kreativně zaměřených úkolů, získáte zlaťáky až po ohodnocení porotou (pokud nejste spokojení s hodnocením, tak můžete váš příspěvek JEDNOU smazat a nahrát nový). Úkoly se vám budou otevírat postupně, jak budete procházet koly soutěže. Úkoly můžete splnit kdykoliv do konce soutěže.

Fotosoutěž

Do fotosoutěže přihlašujte vaše vlastní fotografie na zadané téma. Ve fotosoutěži získáváte zlaťáky za hlasy. Ale pro každý další zlaťák musíte získat víc a víc hlasů. Kolik hlasů je potřeba pro další zlaťák, je uvedeno u fotografie. Hlasovat je možné jednou za hodinu. Do fotosoutěže přihlašujte jen fotografie na zadané téma. Fotografie, které nesplňují podmínky soutěže, budou vymazány, bez ohledu na počet již získaných hlasů.

Pozvěte přítele

Máte možnost do soutěže pozvat několik svých přátel. Jakmile některý z nich "vydělá" určené množství zlaťáků, tak nějaké zlaťáky získáte i vy.

Kolo soutěže - hledání hesla

Vaším cílem je odhalit postupové heslo do dalšího kola. K tomu musíte získat indicie. Stránka kola obsahuje následující části:

Indicie

Indicie k heslu získáte za zlaťáky. Hned po zaplacení se vám indicie ukáže. Indicie mají různou cenu. Při zakoupení dražší indicie máte větší šanci na odkrytí přesnější nápovědy. Ale není to jisté. Hodnotné nápovědy jsou i mezi levnými indiciemi. Je na vaší taktice, jaké indicie a kolik si jich koupíte, než se pokusíte uhádnout heslo.

Postupové heslo

Na uhádnutí hesla máte neomezeně pokusů. Jeden je zdarma, další si můžete koupit za zlaťáky.

Soutěž Vám přináší lék Wobenzym

Lék Wobenzym
Partnery soutěže jsou

Zámek Loučeň Hotel Vráž